Hakkımızda

Retinentia olarak, genç ve dinamik ekibe sahibiz. Daha önce bir çok işletmenin web tasarım, mobil uygulama ve sosyal medya yöneticiliği işini yürüttük. Ayrıca istek üzerine özel projeler de yapmaktayız. Deneyimimiz sayesinde işinizi en ince ayrıntılarına kadar yapıyoruz.

Kısaca Retinentia

Retinentia olarak, ekibimiz tecrübeli ve genç bireylerden oluşmaktadır. Daha önce büyük çaplı projelerde bulunmuş deneyimli ekibimiz sayesinde istediğiniz her türlü projeyi sizler için hayata geçirebiliyoruz. Bir çok yazılım alanında profesyonel ekip arkadaşımız sayesinde tamamen kendimize ait yazılımları kullanmakta olup, isteğe bağlı olarak müşterilerimize de özel yazılım sunabiliyoruz. Bunu yanında tasarım konusunda da web tasarımı ve grafik tasarım alanlarında profesyonel ekip arkadaşlarımız sayesinde müşterilerimize özel kampanya grafikleri, web tasarım sayfalar vb. sunabiliyoruz. Ayrıca Siber Güvenlik konusunda da deneyimli ekibimiz sayesinde projelerinize gelebilecek olağan siber saldırılar karşısında her türlü engelleme işlemi sağlayabilmekle beraber, projelerinizi yedekli sunucularda barındırarak 7/24 kesintisiz hizmet sunmakta ve müşterilerinizin sizlere her zaman ulaşmasını mümkün kılıyoruz.

Müşterilerimizin Görüşleri

Retinentia ile uzun zamandır çalışmalarımızı sürdürmekteyiz, bize verdikleri kurumsal hizmetler sayesinde işletmemizi büyütüyoruz. İnternet'teki gücümüz Retinentia!

Muhammed U.

Sosyal Medya Yöneticiğilimizi Retinentia yapıyor. Kendilerine güveniyoruz. Yaptıkları kampanyalar sayesinde çok daha geniş bir müşteri yelpazesine ulaştık.

Nuran C.

Aklınızda bir fikir mi var?

Hemen bizlerle iletişime geçin ve fikirlerinizi projeleştirerek hayata geçirelim.